O mnie

 

Hej, hej! Tu Panda. Miło Was tutaj widzieć! (◕ ∀ ◕)ノ゙

Lubię pisać, ale zakładka „O mnie” stanowi lekkie wyzwanie. Chociaż robiłam wiele rzeczy, moje życie wygląda zupełnie zwyczajnie. Wynajmuję pokój w Krakowie, chodzę do pracy, uwielbiam czytać o Azji i marzę o tym, żeby mieć kota.

Parę lat temu skończyłam zaocznie grafikę komputerową na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Z powodu zainteresowań dorobiłam sobie podyplomówkę na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku, który nazwano „Współczesne Chiny – społeczeństwo, polityka, gospodarka”. Hobbystycznie uczę się języka mandaryńskiego.

Niniejszy blog powstał już w 2017 roku, ale z powodu spraw które musiałam najpierw poukładać, nie byłam go w stanie rozwijać tak, jakbym chciała. Postanowiłam go jednak reaktywować. Wróciłam do pisania o grach otome i visual novel (bo po prostu lubię w nie grać i to będzie tematem przewodnim), ale tym razem rozszerzyłam tematykę na azjatyckie klimaty w ogóle. Chciałam sobie dać na własnym blogu więcej swobody, jeśli chodzi o tematy, które mogę poruszyć i mnie interesują (ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧

Jak widać, rozgaszczam się na spokojnie w nowym miejscu. Jeśli macie jakieś sugestie albo po prostu chcecie sobie pogadać, zapraszam do zakładki kontakt.